O Firmie

O firmie

Firma ANED została założona w 1995 r. jako przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – usługowe. Główną dziedziną działalności jest produkcja: klejów przemysłowych dla meblarstwa i budownictwa (tapicerskich, stolarskich, montażowych), rozpuszczalników organicznych, a także chemii budowlanej i gospodarczej. Od lat prężnie rozwijamy się wprowadzając nowe wyroby i uszlachetniając marki, które już dawno zdobyły zaufanie naszych klientów. Każdy wyrób przed wprowadzeniem na rynek jest wielokrotnie testowany, a nasze laboratorium zakładowe dba o utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości. Zależy nam, aby nasi klienci wiedzieli, że

Firma ANED to PEWNOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Bogaty asortyment nowoczesnych produktów skierowany jest zarówno do odbiorców przemysłowych, jak i detalicznych. Położenie naszych oddziałów: Okopy k/Sochaczewa, Sosnowiec, Gdańsk oraz dysponowanie własnym transportem ułatwia doskonały kontakt z klientami oraz zapewnia szybkie i terminowe dostawy.

Misja firmy

„ZADOWOLENIE KLIENTA” to nasza maksyma.
A kiedy klient jest zadowolony?
My na to pytanie sobie odpowiedzieliśmy.
Nasz Klient otrzymuje od firmy ANED:

Bogaty asortyment nowoczesnych produktów, nad których wysoką jakością czuwa laboratorium zakładowe.
Produkty nowoczesnych technologii bardziej przyjazne środowisku naturalnemu.
Sprawną obsługę i krótkie terminy dostaw realizowane poprzez nasze oddziały własnym transportem.
Możliwość zakupów w promocyjnych cenach (promocje sezonowe).

OFERUJEMY USŁUGI TRANSPORTOWE SAMOCHODAMI OD 1 DO 22 TON ŁADOWNOŚCI (7 – 34 EUP) W ZAKRESIE PRZEWOZU MATERIAŁÓW ADR JAK I TOWARÓW PRZEMYSŁOWYCH. ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY.